نمایش 1–24 از 71 نتیجه

برند کورکماز که در سال 1972 در یک کارگاه کوچک 50 متر مربعی پایه های آن را با اشتیاق فراوان بنا نهادیم، از مهم ترین برندهای کشورمان و یکی از معدود برندهای دنیا با تولید ظروف آشپزخانه استیل هستیم. از دیگر تولیدات لوازم برقی خانگی و ظروف غذاخوری باست.
ما با نیروی کار واجد شرایط، فناوری تولید پیشرفته، سرمایه‌گذاری‌های تحقیق و توسعه، محیط زیست نمونه و مدیریت ضایعات، و سرمایه‌گذاری‌های برندی که در عرصه ملی و بین‌المللی انجام داده‌ایم، گام‌های محکمی برمی‌داریم که کمک زیادی به اشتغال افراد زیادی کرده است. بیش از 45 سال است که دائما در حال تغییر و توسعه هستیم.

ما با تحمل مسئولیت و افتخار که یک برند نماینده ترکیه در اقتصاد جهانی هستیم، با محصولات باکیفیت خود، نام کشور و نام خود را در بازار جهانی بسیار مطرح می کنیم. ما با صادرات خود به نزدیک به 100 کشور یکی از برندهای جهانی پیشرو در بخش خود هستیم. با تولید سالانه میلیون ها محصول، سرمایه گذاری، صادرات، بیش از 45 فروشگاه، صدها فروشنده در ترکیه و خارج از کشور، ما یک برند بزرگ هستیم .
ما با مأموریت «تولید: تولید بهتر، جدیدتر، زیباتر و انسانی تر» عمل می کنیم. ما به سلامت انسان، طبیعت و محیط‌ زیست اهمیت می‌دهیم، استراتژی‌های پایدار را توسعه می‌دهیم و آنها را با گواهی‌های کیفیت و تولید فراتر از استانداردهای بین‌المللی اجرا می‌کنیم.

از سال 1972، با اشتیاق بدون تغییر

تاریخ

برند کورکماز که در سال 1972 با تولید پارچ، نعلبکی و قاشق چای خوری در یک کارگاه کوچک 50 متر مربعی در استانبول تاسیس شد، امروزه به نزدیک به 100 کشور جهان صادرات دارد، سالانه 6.5 میلیون محصول و 1250 کارمندداریم. در میان برندهای مطرح ترکیه در جهان کرکماز یکی از خوشنام ترین برتدها است.

در حال حاضر، کورکماز یکی از توسعه‌یافته‌ترین مؤسسات صنعتی در ترکیه است که دارای سه کارخانه در مساحتی بالغ بر 75000 متر مربع است که 73 درصد کل تولید آن را گروه آشپزی، 19 درصد لوازم برقی آشپزخانه و 8 درصد ظروف غذاخوری تشکیل می‌دهد. ما به‌عنوان برند کورکماز، با قدرتی که از ریشه‌های خود گرفته‌ایم، با 45 فروشگاه و بیش از 750 نمایندگی داخلی و بین‌المللی، به برداشتن گام‌های محکمی در آینده ادامه خواهیم داد.

ترجمه شده از سایت کرکماز